poniedziałek, 23 marca 2015

GOODBYE!

      Witam was!
      Nie pamiętam nawet, kiedy ostatni raz odwiedziłam tego bloga. Kiedy ostatnio na niego zajrzałam... Nie pamiętam stąd nic.

      Także, jeżeli ktokolwiek to czyta, myślę, że pora to powiedzieć. Pora to zakończyć, bo przecież już dawno temu oczywistym stało się, iż więcej postów nie opublikuję. I choć chciałabym powiedzieć wiele rzeczy, nie mam na to siły. 
      Pewnie nikt już nie odwiedza tej strony, ale jeśli znalazłby się taki pojedynczy człowieczek, który myślałby, że jeszcze się tu kiedyś pojawi kolejny rozdział mojego opowiadania, to nic z tego. Wybaczcie.
      Miło było spędzić z wami ten... rok? Dwa lata? Sama nie wiem.

      Dziękuję wszystkim ^_^

CherryBomb się odmeldowuje...

3 komentarze:

 1. Och szkoda, bardzo polubiłam tego bloga, no ale... W sumie to cię rozumiem ;)
  Trzymaj się cieplutko! C:

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie Cherry, Nancy nie jest jedyną osóbką, która czasem odwiedza tą stronkę ;)
  Naprawdę ubolewam nad tym, że nas opuszczasz - lubię twoje opowiadania.
  Może kiedyś zmienisz zdanie i wrócisz. A teraz, no cóż... Trzymaj się! Wiosna idzie, przyroda budzi się do życia, może uśpiona wena i siły powrócą. Do usłyszenia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ukrywam, że jest mi niezmiernie smutno :c Jednakże rozumiem Cię i nie mam żalu. Nikt nie ma prawa mieć żalu ani pretensji. Musisz zadbać o siebie, a jeżeli uważasz, że czas zakończyć ten rozdział w Twoim życiu to jest to Twoja decyzja i musimy to zaakceptować. Zaszczytem dla mnie było czytać tego bloga i każde Twoje działa. Mam nadzieję, że pomimo tego co tu napisałaś, wena jeszcze nie raz Cię pozytywnie zaskoczy i - kto wie - być może kiedyś tutaj powrócisz i uraczysz nas czymś nowym, świeżym, z podwójną dawką energii? W głębi serca mam taką nadzieję :3 Trzymaj się ciepło, życzę szczęścia i dużo zdrowia, niech wena twórcza Ci zawsze dopisuje i być może nasze drogi jeszcze się kiedyś skrzyżują! :* Kocham i pozdrawiam,
  Oddana Fun Ghoul <3

  OdpowiedzUsuń